..Naše služby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preventivní péče

 

Preventivní péče o zvířata zahrnuje nejen jejich vakcinaci, odčervení, ošetření proti ektoparazitům nejčastěji proti blechám a klíšťatům, ale také poradenství v oblasti jejich správné výživy, péči o dentální a ušní hygienu a další poradentsví v oblasti chovu, které může zabránit vzniku a rozvoji onemocnění.

Laboratorní diagnostika

 

V rámci preventivní péče nabízíme přímo na našem pracovišti preventivní vyšetření moče a močového sedimentu a stanovení hladiny glukózy v krvi. Nabízíme rychlou diagnostiku onemocnění koček FeLV a FIV a stanovení antigenu Parvoviru z trusu zvířat. Přímo na našem pracovišti také nabízíme vyšetření pomocí 4Dx testu na přítomnost protilátek proti borelióze, anaplasmóze a dalším onemocněním, která jsou přenášena klíšťaty. 

Další vyšetření krve jako jsou hematologické a biochemické vyšetření a speciální vyšetření krve, stejně jako i histopatologické vyšetření a další prohloubené diagnostické testy provádíme prostřednictvím českých i zahraničních referenčních laboratoří, tak abychom získali co nejvíce kvalitních informací potřebných pro diagnostiku a pro nejlepší péči pro Vašeho miláčka.

 

Interní medicína

 

Nabízíme 8 let zkušeností v oboru interní medicíny zvířat. Své znalosti neustále prohlubujeme naší účastí na různých seminářích a školeních, protože chceme poskytovat stále kvalitní služby.

 

Chirurgie

 

Naše pracoviště má zkušenosti především s chirurgií měkkých tkání. Nejčastějším chirurgickým zákrokem jsou kastrace samic i samců. Nezřídka operujeme kvůli onemocnění gastrointestinálního traktu, jako je například neprůchodnost střeva nebo ucpání žaludku. Velmi časté jsou i operace očních víček – plastika očních víček, chirurgické řešení otohematomu, odstranění novotvarů mléčné žlázy a chirurgické řešení traumat např.po pokousání či vzniklé úrazem.

 

Gynekologie a porodnictví

 

Odstranění zubního kamene

 

Naše pracoviště je vybaveno stomatologickým ultrazvukem a v plné narkóze provádíme odstranění zubního kamene.

 

Čipování a vystavení petpasů

 

Prodej krmiv a diet a prodej chovatelských potřeb

 

Od začátku fungování naší ordinace je ordinace doprovázena prodejnou chovatelských potřeb, krmiv a veterinárních diet.