Biochemické vyšetření krve do 20 minut

Vyšetření krve přímo na pracovišti

 

Přímo na našem pracovišti Vám můžeme provést laboratorní vyšetření krve Vašich mazlíčků a díky tomu získáme výsledky vyšetření již během 15 minut.

To nám umožňuje bezprostředně posoudit výsledky vyšetření již na Vaší první návštěvě a okamžitě zahájit správnou a cílenou léčbu.

K vyšetření máme k dispozici předdefinované panely, které obsahují sadu parametrů. Tím získáme komplexní obraz o zdravotním stavu důležitých orgánů jako např. jater, ledvin apod.

Můžeme vyšetřit i jednotlivé parametry. Toho využíváme při kontrolách, kdy sledujeme, jak se po léčbě upravuje hladina původně změněného parametru a jak tedy pacient na léčbu reaguje.

 

Preventivní vyšetření krve u seniorů

 

Doporučujeme preventivní vyšetření krve u seniorů.

Psy starší 7 let a rovněž kočky starší 7 let je vhodné vyšetřovat minimálně jednou ročně. Uvědomme si , že 1 rok psího života odpovídá přibližně sedmi letům člověka. Svého starého dědečka byste také jistě poslali na preventivní vyšetření i častěji než jednou za 7 let. Dopřejte svému stárnoucímu čtyřnohému kamarádovi péči, jakou si jistě za léta přátelství s Vámi zaslouží.